Шахраї пропонують легкий заробіток в інтернеті

Дата: 11.01.2024 07:24

Шахраї пропонують легкий заробіток в інтернеті

Не потрібно нічого робити, достатньо надіслати суму коштів і чекати на її подвоєння. Але чи справді все так?

Спочатку все здається досить привабливим. Ви отримуєте пропозицію переказати певну суму грошей з можливістю отримати вдвічі більше. Наприклад, спочатку вас попросять надіслати 100 гривень, натомість шахраї вам перекажуть 200 гривень, однак наступна сума вашого внеску почне збільшуватися, водночас подвоєних грошей ви так і не отримаєте. Здається, це — проста схема, в яку майже ніхто не повірить, але, на жаль, є люди, які потрапляють до цієї пастки.

Як захиститися ❓

▪️ Насамперед не вірте в «легкі гроші» та ніколи не переказуйте гроші невідомим особам, особливо в обмін на обіцянки великих прибутків.

▪️ Краще уникати будь-яких схем, які вимагають передоплату або обіцяють надзвичайно великий прибуток за короткий час, оскільки вони часто є шахрайськими.

▪️ Ретельно перевіряйте будь-які пропозиції, зокрема перш ніж передавати гроші чи особисту інформацію незнайомим особам у мережі «Інтернет».

🔗 Якщо ви стали жертвою шахрайства, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті

кіберполіції за посиланням: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/ або повідомте про цю ситуацію за номером телефону: 0 800 505 170.

ℹ️ Більше інформації про правила платіжної безпеки — на сайті #ШахрайГудбай за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/.