До уваги платників податків.

Дата: 10.01.2024 14:27

До уваги платників податків ❗️

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що юридичні особи, фізичні особи-підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов`язкові реквізити, які визначені Інструкцією про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженою постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 № 163, та Порядком заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску, а також у разі повернення, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148.

Зокрема, акцентуємо увагу на особливостях заповнення реквізитів:

- «Призначення платежу»,

- «Код платника»,

- «Код фактичного платника».

Наголошуємо, що ведення обліку нарахованих та сплачених податків, зборів та єдиного внеску в органах ДПС здійснюється за податковим номером-кодом ЄДРПОУ для юридичних осіб та реєстраційним номером облікової картки платника податків РНОКПП для фізичних осіб, тому з метою коректного відображення сплачених сум в інтегрованих картках, уникнення неправомірного податкового боргу, просимо вас уважно заповнювати платіжні документи та контролювати їх заповнення операторами відділень банків та Укрпошти.