Дата: 08.01.2024 18:00

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з еміром Кувейту шейхом Мешалем Аль-Ахмадом Аль-Джабером Ас-Сабахом.

"Дякую Кувейту за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, голосування за ключовими українськими резолюціями в ООН та своєчасну допомогу електрогенераторами напередодні зими.

Розповів про протидію ракетному терору, який Росія поновила під час новорічних свят.

Обговорили перспективи співпраці в енергетичному та аграрному секторах.

Україна докладає максимальних зусиль для відновлення справедливого миру. Ми забезпечуємо свободу судноплавства в Чорному морі та залишаємося гарантом світової продовольчої стабільності.

Україна активно працює над наступними кроками щодо реалізації Формули миру. Голос і позиція країн Затоки в цьому важливі.

Запросив Кувейт надіслати представника на наступну зустріч радників у Давосі та взяти участь у підготовці майбутнього Глобального саміту миру".

I spoke with Kuwait's Amir HH Sheikh Mishal Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah.

I am grateful to Kuwait for supporting Ukraine’s sovereignty and territorial integrity, as well as key UNGA resolutions, and for providing timely energy aid and generators for the winter period.

I informed His Highness about our efforts to counter the renewed Russian terror.

We discussed cooperation prospects in the energy and agricultural sectors.

Ukraine makes every effort to restore just peace. We ensure the freedom of navigation in the Black Sea and remain a global food security guarantor.

Ukraine works actively on the next steps within the Peace Formula. The Gulf countries' voice and stance are important.

I invited Kuwait to send a representative to the next Peace Formula advisors’ meeting in Davos and participate in the future Global Peace Summit.