«Культурний хаб Донеччина» 6 та 7 січня чекає на відвідувачів

Дата: 05.01.2024 16:44

«Культурний хаб Донеччина» 6 та 7 січня чекає на відвідувачів

6 січня 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей і дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». Буде проведено веселу розважальну програму «Мандариновий вайб» з переглядом мультфільму «Грінч».

7 січня 2023 року заплановані для відвідувачів хабу: арт- терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття, дудл-арт з Денисом Дрейманом та кінопоказ фільму «Пережити Різдво».

З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина», реєстрація на Telegram-каналі за посиланням https://t.me/culture_space_donetchyna.

За інформацією Управління культури і туризму облдержадміністрації