Увага!На Донеччині очікується погіршення погодних умов

Дата: 05.01.2024 18:37

Увага❗На Донеччині очікується погіршення погодних умов

🌨️За даними УкрГідрометцентру протягом 7-9 січня на території Донецької області очікуються значні опади (дощ з переходом в сніг), ожеледь та налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-15 см). Також очікуються пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини та снігові замети.

В період з 7 по 9 січня очікується значне зниження нічної температури повітря до 13-20 градусів морозу.

Погодні умови можуть призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

❗Будьте обережні, вирушаючи в дорогу! Зважайте на попередження синоптиків, плануючи свій маршрут! У разі виникнення екстрених ситуацій та необхідності отримати допомогу звертайтесь до Служби порятунку за номером телефону "101".