10 талановитих дітей в цьому році отримають обласну стипендію. Ці юнаки та дівчата — учні мистецьких шкіл Донеччини, які через збройну агресію російської федерації вимушені працювати у дистанційному режимі.

Дата: 04.01.2024 20:12

Стипендіати неодноразово представляли нашу область на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та здобували перемогу.

Підтримуємо молодь та дітей Донеччини, адже вони продовження не тільки нас самих, нашого роду, а й нашої держави.

Хочу зауважити, що у надскладних умовах зараз продовжують працювати у дистанційному режимі 37 мистецьких шкіл. Донеччина – одна з найскладніших ділянок фронту, де із 48 мистецьких шкіл, які функціонували до 24 лютого 2022 року, на жаль, 10 зруйновано вщент, значно пошкоджено – 7, частково пошкоджено – 12.