Оперативна ситуація по області станом на ранок 1 січня

Дата: 01.01.2024 11:45

Оперативна ситуація по області станом на ранок 1 січня.

Волноваський район. У Вугледарській громаді пошкоджено будинок у Новоукраїнці і сільгоспспоруди у Богоявленці.

Покровський район. Ввечері росіяни завдали ракетного удару по Покровську — поранено 9-річну дитину, пошкоджено 15 приватних будинків, 2 заклади охорони здоров'я, котельня і газопровід. Курахівська громада під вогнем Ураганів та артилерії — в зоні ураження центр міста, приватний сектор і промзона, є пряме влучання в будинок. В Авдіївці поранено 1 людину. У Гродівській громаді пошкоджено 12 будинків у Новоолександрівці та Воздвиженці, у Новогродівській громаді обстріляна Галицинівка.

Краматорський район. Ввечері ворог обстріляв Костянтинівку з Ураганів — пошкоджено 5 приватних будинків, газогін та лінії електропередач. В Лиманській громаді 4 рази обстріляне Торське.

Бахмутський район. У Торецькій громаді поранено 3 людини: 2 у Торецьку і 1 у Нью-Йорку. У Часовоярській громаді пошкоджені 5 приватних будинків, 5 багатоповерхівок, 2 промислові будівлі. Обстріляні 3 вулиці Сіверська.

Всього за добу росіяни поранили 5 жителів Донеччини.