Передноворічні солодкі подарунки вирушили до дітей Званівської громади

Дата: 29.12.2023 19:09

Передноворічні солодкі подарунки вирушили до дітей Званівської громади.🎁

Щороку, напередодні Новорічних свят, кожна дитина мріє про диво, про здійснення найзаповітніших мрій. Особливо у цей час, коли дитинство маленьких українців намагається знищити ворог.

В межах співпраці начальника Званівської сільської військової адміністрації Олександра Білицького з селищним головою Нововодолазської територіальної громади Олександром Єсіним, отримали чудову можливість надати дітям Званівської громади солодкі подарунки.

Вдячні за турботу і увагу до наших дітей, всі разом в умовах війни робимо для них маленькі приємності. Сподіваємося, що солодкі дарунки принесуть не лише радість та усмішки, але й додадуть тепла і надії в дитячі серця.💙💛

За співпраці з головою Бахмутської РДА, начальником районної військової адміністрації Sergey Kalyan та впровадженню програми Nova Poshta Humanitarian подарунки швидко вирушили до дітей.

Продовжуємо працювати заради дітей, вони наше майбутнє!🇺🇦🇺🇦🇺🇦