Привітання начальника Званівської сільської військової адміністрації Олександра Білицького

Дата: 31.12.2023 17:34

Шановні мешканці Званівської сільської територіальної громади!

Вітаємо вас з прийдешнім Новим роком!

Хоч у цих новорічних свят для всіх нас немає святковості, ми входимо в 2024 рік зі спільною мрією і великою вдячністю. Добре розуміємо, якою ціною Збройні Сили України виборюють для нас кожен новий день. Безмежна вдячність за відданість українському народові, невтомну службу та відвагу. Будьте міцними, як ніколи.

Наші чоловіки встали на захист рідної землі, а жінки і діти надійно тримають тил в різних куточках України: плетуть маскувальні сітки, готують страви для бійців, роблять окопні свічки, а діти безупинно передають листівки з підтримкою. Ми згуртовані, і вкотре довели, що українці непереможні.

Донеччина - це Україна!🇺🇦

Званівська громада - громада сильних і вільних людей!🇺🇦

Рік, що минає, був дуже непростим для країни і нас всіх. Ми пережили ще один рік в умовах війни, втрату близьких, руйнування. Ми навчилися цінувати те, що маємо тут і зараз, зі щемом берегти у серці рідні домівки та згадку про них! Але усіх нас об'єднує одне - віра і надія у те, що ми колись обов'язково повернемося.

Дякуємо нашим волонтерам, які не втомлюються робити добрі справи. Усі ми працюємо на перемогу й віримо, що наша країна буде вільною.

Щиро бажаємо, щоб 2024 рік став для нас роком добрих змін, здійснення задумів, вдалих звершень та нарешті, зібрав родини Званівської громади за одним столом.

Підтримуєте близьких, турбуйтеся про тих, хто потребує, допомагайте Збройним Силам України і словом і ділом, шануйте безцінний подвиг Захисників і Захисниць.

Нехай наступний рік буде Переможним!

Слава Україні!🇺🇦

Героям слава!🇺🇦