Дата: 05.12.2023 11:21

Презентовано новий інструмент, спрямований на удосконалення механізму протидії домашньому насильству. Дашборд створений Міністерство соціальної політики України та ДП "ІОЦ Мінсоцполітики України".

✅ Тепер будь-яка особа, яка опинилася у складній або кризовій ситуації, стає на крок ближче до отримання допомоги і своєчасної підтримки у своєму регіоні, адже саме тут зібрані усі контактні дані наявних «гарячих ліній» спеціалізованих центрів та служб в територіальних громадах, які надають послуги постраждалим від домашнього насилля.

🔗Скористатися дашбордом можна за посиланням: https://ioc.gov.ua/analytick_hotCall/

Поділіться цим дописом, аби якомога більше людей знали: допомога – поруч!🙌