В межах співпраці начальника Званівської сільської військової адміністрації Олександра Білицького з БО "Лицарі Колумба" спільно з отцем Марком та отцем Домініком забезпечили доставлення гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів на територію
Об'єднані прагненням допомагати!
В межах співпраці начальника Званівської сільської військової адміністрації Олександра Білицького з БО "Лицарі Колумба" спільно з отцем Марком та отцем Домініком забезпечили доставлення гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів на територію Званівської громади.
В умовах воєнного стану, важливо підтримувати мешканців громади та забезпечувати їх засобами для задоволення необхідних життєвих потреб.
Вдячні Лицарі Колумба в Україні, Лицарі Колумба при монастирі отців Василіян м.Золочів, а також, отцям Марку і Домініку за турботу та надану допомогу для наших людей.
В черговий раз було наголошено про необхідність виїхати в безпечні регіони країни, де всім без винятку, держава гарантує соціальні виплати, підтримку та можливість влаштування.
Евакуація рятує життя
Разом ми сила!