Дата: 28.12.2023 20:00

Званівська сільська військова адміністрація, на чолі з начальником Олександром Білицьким вітає Вадима Сергійовича Філашкіна з призначенням на посаду голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації, згідно з Указом №857/2023, що був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 27 грудня.

Шановний Вадиме Сергійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду - голови Донецької ОДА.

Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, знання та управлінський талант допоможуть Вам у роботі та вирішенні складних завдань у справах на благо Донеччини та всієї України!

Бажаємо на новій посаді надійної та потужної підтримки команди однодумців, стійкості духу, досягнення всіх поставлених цілей, витримки та ефективних рішень спрямованих на Перемогу та відбудову!

Разом до Перемоги!