Вечірнє звернення Президента України

Дата: 15.10.2022 22:28

Володимир Зеленський:

Загальні втрати ворога тільки вбитими вже наближаються до шістдесяти п?яти тисяч. Стільки громадян Росії віддали своє життя за можливість купки людей у Кремлі ігнорувати реальність.

І по тому, як триває російська «могилизация», можна сказати, що і сто тисяч загиблих громадян Росії не спонукатимуть Кремль про щось задуматись.
Тільки реальні перемоги України, тільки реальний захист вільним світом самого себе від російського терору і шантажу – захист санкціями, захист допомогою Україні, – тільки повне витіснення окупантів з української землі й демонтаж агресивних можливостей держави-терориста – усе це шлях до миру.

Ну а гражданам России, которые не хотят участвовать в этой преступной войне, но которых отправляют на войну, я еще раз напомню об одной возможности. Все, кто сдаются в украинский плен, сохраняют свою жизнь. Все, кто продолжают воевать в российской армии или среди наемников, такой возможности не имеют.

Обов?язково повернемо все своє. Слава Україні!