Дата: 15.10.2022 09:55

У 21 області України працює 101 мобільна бригада соціально-психологічної допомоги.

Це команда соціальних працівників та психологів, які надають екстрену та планову соціально-психологічну допомогу постраждалим від насильства.

Що роблять бригади?
??реагують на повідомлення про випадки насильства, зокрема шляхом кризового й екстреного втручання;
??інформують постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства;
??роз’яснюють постраждалим їхні права та можливості отримання допомоги, тощо.

Викликати мобільну бригаду можна самостійно. Контакти бригад по областях на інфографіках?

??Проєкт реалізовано у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Міністерство соціальної політики України та за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.

Послуги мобільних бригад надаються завдяки фінансовій підтримці уряду США, British Embassy Kyiv, Embassy of Canada to Ukraine, United Nations CERF, Гуманітарного Фонду для України (UHF), Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine та у межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується European Union in Ukraine.

#StandWithUkraine