Спортивна спільнота Донеччини 14 жовтня здасть кров для бійців ЗСУ

Дата: 13.10.2022 15:00

Спортивна спільнота Донеччини 14 жовтня здасть кров для бійців ЗСУ

14 жовтня спортивна спільнота Донеччини здасть кров для бійців ЗСУ і запрошує долучитися всіх бажаючих.

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації і Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ініціювали акцію «Твоя кров для перемоги».

До Дня захисників і захисниць України спортивна спільнота виступить донорами крові для бійців Збройних Сил України та запрошує долучитися всіх бажаючих.

14 жовтня о 12:00 буде організовано збір у двох містах:

- у Дніпрі за адресою проспект Богдана Хмельницького, 17 (контактна особа: Наталія Миколаївна, 050-107-74-45);

- у Києві за адресою вул. Максима Берлинського, 12 (запис за тел.: 050-206-70-37, Валерій Іванович).

Внесок кожного учасника акції – безцінний, адже допоможе врятувати життя тих, хто боронить свободу та незалежність України. Здай кров для мужніх захисників – наблизь нашу перемогу!

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації