Привітання начальника Званівської сільської військової адміністрації з Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 09:48

Шановні захисники і захисниці України, воїни  УПА! Прийміть щирі вітання із чотирма величними святами - Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та Днем створення Української повстанської армії.
  Усі ці свята тісно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
  Героїчна боротьба УПА є величним прикладом жертовного служіння українському народу. Цвіт української нації, її вірні сини і доньки у найдраматичніший момент нашої історії постали на смертельний поєдинок з  лютим і нещадним ворогом. Незламних лицарів України не зламали ні довгі роки героїчної боротьби, ні сталінські концтабори, ні потоки комуністичної брехні і замовчувань їхнього великого подвигу в ім’я України. З гаслом ” Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за неї ” вони впевнено йшли у бій, віддавали своє життя в ім’я Батьківщини.
  Цей день - це свято нескорених,бо незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.
  Країна сильна силою своїх людей. Званівська сільська територіальна громада пишається своїми земляками! Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім'я миру в Україні та схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.
  Бажаємо українським воїнам доброго здоров'я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Ми боремося за своє!
  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну і всіх захисників під своїм Покровом!
Слава Україні!??
Героям слава!??