Розпочав роботу гуманітарний штаб Бахмутського району у місті Дніпро

Дата: 12.10.2022 19:51

Розпочав роботу гуманітарний штаб Бахмутського району у місті Дніпро

На виконання доручення начальника обласної військової адміністрації, голови облдержадміністрації Павла Кириленка триває робота стосовно утворення гуманітарних штабів у інших областях України.

Гуманітарні штаби – це простір, де евакуйовані мешканці Донецької області мають можливість отримати консультативну, психологічну або гуманітарну допомогу.

З метою надання допомоги евакуйованим мешканцям Бахмутського району, Бахмутською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією утворено гуманітарний штаб у місті Дніпро.

Гуманітарний штаб працює за адресою: проспект Дмитра Яворницького, буд. 36.

В штабі працюють фахівці управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації. Мешканцям району, які евакуювалися до м. Дніпро, надається гуманітарна допомога (у вигляді продуктових та гігієнічних наборів), юридична та первинна медична допомога.

Працює гаряча лінія 066-771-58-48. За цим номером переселенці мають можливість отримати консультації з соціальних питань, стосовно роботи штабу та надати власні дані для внесення в реєстр тих, хто не має фізичної можливості (відсутній доступ до мережі Internet).

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації