Масована ракетна атака окупантів! Залишайтесь в укритті!

Дата: 10.10.2022 12:53

Масована ракетна атака окупантів! Протиповітряна оборона України збиває більше половини ракет рашистів!

Обстріл триває! Залишайтесь в укритті!

10 жовтня о 6.00 ранку оскаженілий диктатор дав команду атакувати мирні міста України з усіх напрямків ракетами різних типів, зокрема з акваторії Чорного моря та з Каспійського регіону.

Застосовуються високоточні крилаті ракети наземного, морського та повітряного базування.

Х-101, Х-555 окупанти запускають з району Каспію із одинадцяти літаків-ракетоносців стратегічної бомбардувальної авіації Ту-95 та Ту-160. Крилаті ракети «Калібр» – із кораблів у Чорному морі.

ОТРК «Іскандер» наземного базування – з різних напрямків.

Також ворог застосовує ракети зенітних ракетних комплексів С-300 та РЗСВ «Торнадо-С».

Станом на 11.40 10 жовтня ворог застосував по Україні більше 80 ракет. Протиповітряною обороною Повітряних Сил у взаємодії з підрозділами ППО Сухопутних військ збито близько 45 ракет!

Крім того, протиповітряною обороною знищено 9 із 12 дронів-камікадзе «Shahed-136».

Все буде Україна! ??
Тримаймо стрій!