Евакуюйся_вчасно!

Дата: 10.10.2022 14:00

#Евакуюйся_вчасно: поліція та рятувальники щоденно надають допомогу мешканцям Донеччини

Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини. Щоденну допомогу жителям області надають поліція та рятувальники.

Так, протягом минулих вихідних, особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області із зони активних бойових дій проведена евакуація 3 осіб (з м. Авдіївка, смт Нью-Йорк та с. Восход Очеретинської СТГ); в Покровському районі надана допомога 215 особам, з них 24 дитини та 9 осіб з обмеженими фізичними можливостями; з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги перевезено 63 особи, з них 7 дітей;  під час евакуації на визначених місцях в м. Дружківка та м. Торецьк було надано допомогу 30 особам, з них 4 дитини та 1 особа з обмеженими фізичними можливостями.

А за допомогою поліції  вчора було евакуйовано 181 людину.