Оголошено обласну патріотичну акцію "Сила нескорених"

Дата: 08.10.2022 11:09

Оголошено обласну патріотичну акцію «Сила нескорених»

Наближається одне з найважливіших українських свят – День захисників та захисниць України! Ми маємо нагоду привітати наших воїнів з цим прекрасним святом, святом мужності, сили духу, самопожертви, відданості і любові до своєї Батьківщини. Донецька обласна бібліотека для дітей за підтримки Донецької обласної військової адміністрації оголошує обласну патріотичну акцію «Сила нескорених»!

Умови прості: з 10 до 16 жовтня 2022 року надсилайте на електронну пошту kidslibdn@ukr.net фото листа нашим хоробрим захисникам і захисницям або фото діяльності-допомоги з невеликим текстом для них.

Привітаємо наших воїнів зі святом! Подякуємо захисникам та захисницям України за кожен день життя, які вони здобувають для нас!

За матеріалами Управляння культури і туризму облдержадміністрації