Оперативна ситуація по області станом на ранок 7 жовтня

Дата: 07.10.2022 10:59

Оперативна ситуація по області станом на ранок 7 жовтня.

Вночі під російські обстріли потрапили громади Покровського та Бахмутського районів.

На Донецькому напрямку обійшлося без постраждалих, однак є пошкодження в Мар’їнській, Авдіївській та Очеретинській громадах.

У Мар’їнській громаді росіяни обстрілювали Мар’їнку, Красногорівку, Максимільянівку, Костянтинівку та Георгіївку. Авдіївка тричі була обстріляна з артилерії, зокрема вранці – касетними суббоєприпасами. Постраждали стара і центральна частини міста. В Очеретинській громаді пошкоджено будинок і школу в Новоселівці Першій.

На Горлівському напрямку росіяни вели вогонь по околицях Соледара, Бахмутьского і Федорівки в Соледарській громаді та по околицях Торецька.

На Лисичанському напрямку було гучно в Званівській громаді – пошкоджено 4 будинки у Верхньокам’янському, без постраждалих.

Вся Донеччина зараз – одна велика гаряча точка. Залишатися тут небезпечно!

Евакуюйтесь вчасно!

#StopRussia