Оперативна ситуація по області станом на ранок 6 жовтня

Дата: 06.10.2022 11:44

Павло Кириленко:

Оперативна ситуація по області станом на ранок 6 жовтня.

Цієї ночі росіяни вели обстріли по лінії фронту від Курахівської до Сіверської громади.

На Донецькому напрямку є один поранений – у Костянтинівці Мар’їнської громаді. Також гучно було в Курахівській, Авдіївській та Очеретинській громадах – там без жертв.

У Курахівській громаді росіяни обстріляли Гостре – зруйновано 1 приватний будинок, пошкоджено 2 багатоповерхівки. Вночі були поодинокі прильоти по Авдіївці, а зранку – танковий обстріл старої частини міста. В Очеретинській громаді під ранок росіяни обстріляли Кам’янку.

На Горлівському напрямку під вогонь потрапили Торецька, Соледарська та Світлодарська громади – без постраждалих.

У Торецькій громаді вночі були обстріли Курдюмівки – пошкоджено щонайменше 6 приватних будинків та 1 двоповерховий. У Соледарській громаді пошкоджено два будинки у Парасковіївці. Також вночі обстріляні Одрадівка та станції Майорськ у Світлодарській громаді.

На Лисичанському напрямку було декілька обстрілів Сіверська – без жертв. Обсяги руйнувань уточнюємо.

Крім того, під ранок росіяни обстріляли Диліївку в Костянтинівській громаді – без постраждалих, але пошкоджено будинки.

Кожен російський злочин ретельно документуємо! За все будуть відповідати!

#StopRussia