Володимир Зеленський:"Ось що залишив після себе окупант в українському Лимані"

Дата: 05.10.2022 09:12

Володимир Зеленський:

Ось що залишив після себе окупант в українському Лимані. Держава-агресор знищує скрізь на захопленій території будь-які основи життя: економіку, соціальну сферу, культуру.

Це можна зупинити лише в один спосіб: визволити наші землі. І ми впевнені, що вся територія нашої держави буде звільнена від ворога – ворога України, життя, людяності, закону та правди.
____

This is what the occupier left behind in the Ukrainian Lyman. Everywhere in the captured territory the aggressor state destroys any basis of life – economy, social sphere, culture.

All this can be stopped in one way only: liberation. And we are confident that the entire territory of our state will be liberated from the enemy – the enemy of Ukraine, life, humanity, law and truth.