Володимир Зеленський:"Усюди на українській землі було нормальне життя, поки не прийшла Росія"

Дата: 03.10.2022 14:52

Володимир Зеленський:

Усюди на українській землі було нормальне життя, поки не прийшла Росія. І коли ми витіснимо державу-терориста, нормальне життя повернеться. Це єдиний шлях. Це шлях до нашої перемоги.

Не можемо знати, скільки часу потрібно, щоб здолати цю відстань. Але знаємо, що жодна російська маніпуляція та жоден російський злочин не змусять нас звернути із цього шляху.
____

Before Russia came, there was normal life everywhere on Ukrainian land. And when we oust the terrorist state, normal life will return. This is the only way. This is the way to our victory.

We cannot know how long it will take to complete this path. But we know that no Russian manipulation and no Russian crime can push us off this path.

Photo: Evgeniy Maloletka, Sergiy Bobok, Arsen Petrov, Patryk Jaracz, Slava Ratynski, Pawe? Pieni??ek, Manu Brabo, Brendan Hoffman for Neue Zürcher Zeitung.