Вітання начальника Званівської сільської військової адміністрації з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2022 09:12

Шановні вчителі, працівники освітніх       установ, ветерани педагогічної праці! Щороку перша неділя жовтня дарує нам прекрасне свято - День вчителя!
  У цей день щиро дякуємо вам, хто присвятив себе навчанню та вихованню всіх поколінь.
Ваша робота - це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання.
  У реаліях сьогодення Ви військо знань, умінь, незламності, добра та світла. На кожному фронті свої перемоги. Саме педагоги роблять значний внесок у розвиток нашої держави - формують нове покоління, свідоме, патріотичне й освічене, що є запорукою щасливого майбутнього.
  Наші школи мужньо стоять, чекаючи шкільного життя, дзвінка на урок, щоб знову і знову мати свята на шкільному подвір'ї.
  Бажаємо, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло серця до улюбленої професії. Нехай життя буде спокійним, наповненим тільки приємними та яскравими подіями, а серця - здійсненими мріями та непохитною вірою, що незабаром ми житимемо в мирній, квітучій, незламній Україні!??????

Начальник Званівської сільської військової адміністрації
Олександр БІЛИЦЬКИЙ