Володимир Зеленський:"Держава -терорист обстрілює ракетами мирне населення на Запоріжжі, Миколаївщині,Дніпропетровщині"

Дата: 30.09.2022 11:37

Володимир Зеленський:

Держава-терорист обстрілює ракетами мирне населення на Запоріжжі, Миколаївщині, Дніпропетровщині. Б’є по українських регіонах із реактивних систем залпового вогню та безпілотників. Лише по Запоріжжю та району окупанти випустили 16 ракет за один ранок! Так можуть чинити лише закінчені терористи, яким не має бути місця в цивілізованому світі.

Ворог лютує та намагається помститися за нашу незламність і свої невдачі. Цинічно знищує мирних українців, адже давно втратив усе людське. Кровожерливі покидьки! Відповідатимете неодмінно. За кожне загублене життя українців!
____

The terrorist state fires missiles at the civilian population in Zaporizhzhia, the Mykolaiv region, the Dnipropetrovsk region. Hits Ukrainian regions with MLRS and drones. The occupiers fired 16 missiles at Zaporizhzhia and surroundings this morning alone! This can only be done by downright terrorists, who should have no place in the civilized world!

The enemy is outraged and tries to take revenge for our steadfastness and his failures. He cynically destroys peaceful Ukrainians, because he lost everything human a long time ago. Bloodthirsty bastards! You will definitely be held to account. For every Ukrainian life you took!