Вечірнє звернення Президента України

Дата: 30.09.2022 22:39

Володимир Зеленський:

Маємо суттєві результати на сході нашої країни. Про це вже достатньо публічної інформації. Усі чули, що відбувається у Лимані Донецької області. Це кроки, які значать для нас багато.
І я дякую усім нашим бійцям за реалізацію цього елементу нашого оборонного задуму!
Ми повинні звільнити всю нашу землю, і це буде найкращим доказом того, що міжнародне право й людські цінності не зламати жодній державі-терористу – навіть такій знахабнілій, як Росія.
Україна сьогодні ухвалила рішення на свій захист. Усі вони будуть реалізовані. Рішення РНБО і Ставки.
Працюємо заради нашої перемоги.
Вічна слава нашому прекрасному народу! Вічна слава кожному і кожній, хто бореться за Україну! ??????