Володимир Зеленський:"Україна продовжить оборонятися та переможе в цій війні,розв'язаній проти нас"

Дата: 01.10.2022 13:20

Володимир Зеленський:

Україна продовжить оборонятися та переможе в цій війні, розв’язаній проти нас. Тому що ми на своїй землі. На нашому боці правда. І з нами весь цивілізований світ. Ми воюємо за те, що істинно для будь-якого народу на планеті, – за життя та свободу, за право на щастя для всіх наших сімей, усіх наших дітей.

——

Ukraine will continue defending itself and will win in this war waged against us. Because we are on our land. The truth is on our side. And the whole civilized world is with us. We fight for what is true for any people on the planet – for life and freedom, for the right to happiness for all our families, all our children.

Photo: Arsen Petrov, Yana Sidásh, Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova, Danylo Pavlov, Anastasia Vlasova, Evgeniy Maloletka.