Доставка гуманітарної допомоги начальником Званівської сільської військової адміністрації мешканцям громади

Дата: 28.09.2022 20:46

Вважаючи на безпекову ситуацію на сьогодні вдається дістатися до всіх населених пунктів Званівської сільської територіальної громади.
Першочерговим завданням для начальника Званівської сільської військової адміністрації Олександра Білицького є доставка всієї допомоги до мешканців с.Верхньокам'янське, до яких через безперервні обстріли,часом,так тяжко дістатися.Для інших сел також продовжується видача гуманітарної допомоги.Всі люди отримали хліб,хто ще потребував -ліхтарики,а також продуктові та гігієнічні набори.
В селах маємо більш -менш стабільну ситуацію, але ворог не спить,залишатися завжди небезпечно,закликаємо мешканців до безкоштовної евакуації,в безпечні регіони країни.
Україна Б'ється!
Україна Переможе!??