Володимир Зеленський:"Ми повинні захищати життя"

Дата: 27.09.2022 12:47

Володимир Зеленський:

Ми повинні захищати життя. Світ повинен захищати життя. Кожна держава, проти якої спрямована збройна агресія, потребує можливості захищати своїх громадян і звільняти свою територію.

Якщо для цього треба допомогти зброєю чи снарядами – так і має бути. Якщо для цього потрібно допомогти фінансами – так і має бути. Якщо для цього треба допомогти розвідданими – так і має бути. А от чого не має бути, то це облуди.

——

We must protect life. The world must protect life. Every state suffering the armed aggression needs the opportunity to protect its citizens and liberate its territory.

If it requires help with weapons or shells – they should be provided. If you need financial help for this, it should be given. If for this, it is necessary to help with the intelligence data – just do it. But what is not needed is lies.

Photo: Yana Sidash, Danylo Pavlov, Wojciech Grzedzunski, Arsen Petrov, Oleg Petrasiuk for European pressphoto agency, Elena Tita, Taras Ibrahimov, Sergiy Illyashenko.