Володимир Зеленський:"Ми відповімо ворогу на всі удари..."

Дата: 25.09.2022 12:50

Володимир Зеленський:

Ми відповімо агресору на всі удари: по Запоріжжю й Харкову, по Миколаєву, Нікополю, Донбасу, по всіх наших містах та регіонах. Ми обов’язково звільнимо всю нашу країну – від Херсона до Луганщини, від Криму до Донеччини. І не дозволимо окупанту залишитись непокараним. Кожен убивця і кат буде притягнутий до відповідальності за те, що накоїв проти українців.

——

We will retaliate against every strike of the aggressor - at Zaporizhzhia and Kharkiv, Mykolaiv, Nikopol, Donbas, at all our cities and regions... We will definitely liberate our entire country - from Kherson to the Luhansk region, from Crimea to the Donetsk region. We will not allow the occupier to go unpunished. Every murderer and torturer will be brought to justice for what he did against Ukrainians.

Photo: Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova, Pavlo Petrov, Slava Ratynski, Yana Sidash.