Оперативна ситуація по області станом на ранок 23 вересня

Дата: 23.09.2022 10:38

Оперативна ситуація по області станом на ранок 23 вересня.

Вчора ввечері під російські обстріли потрапили Бахмутська громада, Торецьк, Слов’янськ та Орлівка.

У Торецьку під час одного з обстрілів (близько 16:30) росіяни пошкодили 2-поверховий будинок, магазин та інші будівлі - загинуло 2 людини, поранено 5.
Крім того, кількома годинами пізніше - близько 19:30 рашисти ракетою поцілили у торецьку 9-поверхівку: обвалилися плити перекриття з 9 по 7 поверхи, але великої кількості жертв вдалося уникнути - з цього будинку більшість людей евакуювалася. Постраждала одна людина.

Всю попередню добу росіяни вели вогонь по Бахмутській громаді – Бахмуту, Зайцевому і Кліщіївці. За цей час на території громади загинули 4 цивільних, ще 1 людина дістала поранення. Зруйновано міст, пошкоджено хлібозавод, 10 приватних будинків та 1 багатоповерховий.

Слов’янськ вчора ввечері зазнав удару ЗРК С-300 – ракета влучила у подвір’я приватного будинку, без жертв.

Також напередодні росіяни зруйнували амбулаторію в Орлівці Очеретинської громади – це був новий сучасний заклад, його  відкрили минулого року.

Вночі та вранці росіяни продовжили стріляти на Донецькому та Горлівському напрямках.

У Курахівській громаді обстріляно смт Гостре – 1 людина поранена. У Мар’їнській громаді – періодичні обстріли Мар’їнки, Красногорівки, Георгіївки та Новомихайлівки – без постраждалих.
В Авдіївці протягом ночі – поодинокі прильоти по старій та центральній частині міста, без жертв.

Гучно минула ніч у Світлодарській громаді, однак інформація про постраждалих поки що не надходила.

Черговою жертвою росіян може стати будь-хто! Евакуюйтесь вчасно – збережіть своє життя!

#StopRussia