Окупанти обстріляли 16 населених пункти Донеччини

Дата: 23.09.2022 10:52

Окупаційна армія рф обстріляла Донеччину з авіації та реактивної артилерії – є вбиті та поранені

Поліція задокументувала 30 російських воєнних злочинів. Рашисти прицільно б’ють по оселях та інфраструктурі. У Торецьку під завалами опинилися люди, серед них діти.
Ворог здійснив вісім вогневих атак на Авдіївку та шість – на Бахмут. Уражень також зазнали Торецьк, Слов’янськ, Часів Яр, смт Зайцеве, Гостре, села Опитне, Новоукраїнка, Новий Комар, Новоселівка Перша, Ласточкине, Дніпроенергія, Павлівка, Орлівка, Кліщіївка. Є втрати серед мирного населення.
Знищено та пошкоджено 42 цивільних об‘єкти – 27 житлових будинків, цехи коксохімічного заводу, приміщення аграрного підприємства, хлібозаводу, водоканалу, лінії електропередач, амбулаторія, продовольчий склад, крамниця, автомобільний міст.
Вночі окупанти вдарили ракетою по Торецьку. Руйнувань зазнав дев’ятиповерховий будинок. Від удару в одному з під’їздів обвалилися три верхні поверхи. На місці працювали поліцейські та співробітники ДСНС. Рятувальники витягнули з-під завалів постраждалих, серед них є діти.
Маємо жертви серед цивільного населення внаслідок ще одного ракетного удару по місту. Окупанти поцілили в крамницю. Від осколкових уражень загинули люди, є травмовані, серед них 15-річна дівчинка.
За попередню добу зафіксовано масові обстріли міста Бахмут, де зазнали руйнувань 10 приватних будинків і багатоповерхівка, а також критична інфраструктура.
Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
За допомогою поліції евакуйовано ще 319 людей, з початку обов’язкової евакуації – близько 18 600 осіб, серед них 3063 – діти, 870 – люди з інвалідністю.
Важливо!
Шановні громадяни, дотримуйтесь комендантської години, не виїжджайте самостійно неперевіреними маршрутами – ворог розстрілює цивільні авто. Влада за допомогою поліції організує евакуацію з подальшим поселенням – скористайтеся шансом вберегти своє життя.
Не піднімайте невідомі предмети та не чіпайте нерозірвані снаряди. Викликайте піротехніків за телефоном 101.
Будьте обережні, в захоплених населених пунктах загарбники займаються мародерством, відбирають транспорт.
Окупант масово розповсюджує фейки, тож довіряйте виключно офіційним джерелам інформації.
Поліція залишається на варті безпеки.

#поліція #Донеччина #обстріли