Оперативна ситуація по області станом на ранок 21.09.2022

Дата: 21.09.2022 09:59

Оперативна ситуація по області станом на ранок 21 вересня.

Росіяни продовжують стріляти по всій лінії фронту на Донеччині – від межі з Запорізькою областю до межі з Луганщиною.

У Волноваському районі під обстріли потрапили села Вільне Поле та Бурлацьке у Комарській громаді та Новоукраїнка у Вугледарській громаді. В останньому снаряд влучив на подвір’я одного з будинків – інформацію про постраждалих та обсяги руйнувань уточнюємо.

У Покровському районі вночі росіяни завдали ракетного удару по Кураховому – влучили у триповерхівку, в будинку зайнялася пожежа. За попередньою інформацією, внаслідок удару поранено 12 людей, у тому числі 2 дитини. Ще 1 людина, ймовірно, перебуває під завалами. ДСНС продовжує рятувальну операцію. Також на ранок відбувся обстріл правого берега Курахівського водосховища – інформацію уточнюємо.

У Краматорському районі всю ніч тривали обстріли по території Костянтинівської громади – без постраждалих.

У Бахмутському районі Бахмут та Сіверськ зазнали авіаударів. У Бахмуті зруйновано футбольний майданчик, у Сіверську наслідки удару ще встановлюємо. Крім того, під ранок Торецьк потрапив під артобстріл – пошкоджено адміністративну будівлю. За попередньою інформацією, у районі ніхто з цивільних не постраждав.

Залишатися на Донеччині небезпечно!

Евакуюйтесь вчасно!

#StopRussia