Званівська сільська територіальна громада

"Це ознаки провалу росії"

Дата: 21.09.2022 11:49

«Це ознаки провалу росії»: як реагують на промову путіна. Заяви українського та світового політикуму

Ранкове звернення путіна до росіян (https://t.me/spravdi/17587) щодо «ядерного шантажу», часткової мобілізації та підтримки псевдореферендумів не стало одкровенням, але підкинуло трохи тем для роздумів і реакцій.

• Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк написав, що «у життя чудове почуття гумору»:

? росіяни, які вимагали знищити Україну, отримали: мобілізацію, закриті кордони, блокування банківських рахунків, тюрму за дезертирство і спецзагони для «опущених» у ПВК.

• «Це ознака провалу росії», — сказав Держсекретар США Ентоні Блінкен, коментуючи плани рф провести «референдуми» і мобілізацію.

? Такі заяви вказують на зневагу до ООН, бо саме зараз, поки путін щось там фантазує та бреше, у Нью-Йорку проходить Генеральна Асамблея ООН.