Окупаційна армія рф обстріляла Донеччину

Дата: 20.09.2022 10:09

Окупайційна армія рф обстріляла Донеччину з авіації та реактивної артилерії – є вбиті та поранені

Поліція задокументувала 15 російських воєнних злочинів. Рашисти прицільно б’ють по оселях та інфраструктурі. У Бахмуті під завалами можуть залишатися люди, триває рятувальна операція.
Ворог здійснив дев’ять вогневих атак на Авдіївку. Уражень також зазнали міста Торецьк, Бахмут, села Дорожнє, Єлизаветівка, Хромове, Яковлівка. Є втрати серед мирного населення.
Знищено та пошкоджено 10 цивільних об‘єктів – 7 житлових будинків, цеха коксохімічного заводу, залізничний вокзал.
Вночі окупанти завдали авіаудар по Бахмуту. Зруйновано багатоквартирний будинок, виникла пожежа. Під завалами можуть знаходитися двоє людей. На місці працюють поліцейські і рятувальники.
За попередню добу зафіксовано обстріли міста Часів Яр, де зазнали руйнувань школа та дві п’ятиповерхівки, а також черговий удар по Миколаївці – пошкоджено шість приватних будинків.
Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
За допомогою поліції евакуйовано ще 231 людину, з початку обов’язкової евакуації – близько 17 800 осіб, серед них 2942 – діти, 824 – люди з інвалідністю.
Важливо!
Шановні громадяни, дотримуйтесь комендантської години, не виїжджайте самостійно неперевіреними маршрутами – ворог розстрілює цивільні авто. Влада за допомогою поліції організує евакуацію з подальшим поселенням – скористайтеся шансом вберегти своє життя.
Не піднімайте невідомі предмети та не чіпайте нерозірвані снаряди. Викликайте піротехніків за телефоном 101.
Будьте обережні, в захоплених населених пунктах загарбники займаються мародерством, відбирають транспорт.
Окупант масово розповсюджує фейки, тож довіряйте виключно офіційним джерелам інформації.
Поліція залишається на варті безпеки.

#поліція #Донеччина #обстріли