Гуманітарна допомога мешканцям громади

Дата: 20.09.2022 18:03

Для задоволення основних потреб мешканців наших сіл, сьогодні забезпечили доставку гуманітарної допомоги.
  Люди, які залишаються, отримали: продуктові набори, хто потребував - ліхтарики та плівку. Цього разу надавали бризенти для накриття даху. Підтримуємо мешканців, не залишаємося осторонь.
  Розуміючи, що ця зима буде найскладніша за весь час незалежної України, під час зустрічі начальник Званівської сільської військової адміністрації Олександр Білицький поспілкувався з мешканцями громади та вкотре нагадав, що триває безкоштовна евакуація населення. Задля збереження життя та здоров'я, необхідно прийняти рішення щодо виїзду!
  Перемога за нами!??