Вечірнє звернення Президента України

Дата: 18.09.2022 22:21

Володимир Зеленський:

Ізюм, Балаклія, Куп'янськ та Харківська область в цілому - міста та громади, які ми звільнили. Ці слова звучать зараз. Їх чутно скрізь.

Маріуполь, Мелітополь і Херсон теж чути, але вони звучатимуть ще частіше і голосніше, коли ми їх звільнимо.

Донецьк, Горлівка і Луганськ - їх також почують. Джанкой, Євпаторія, Ялта - і вони теж будуть. Точно.

Ми не говоримо про те, що не наше. Тільки наші слова, українські слова, звучать. Щоранку, щодень, щовечора, щовечора - вже 207 днів.

Вони звучать завдяки ЗСУ, завдяки Силам Спеціальних Операцій, завдяки Головному управлінню розвідки, завдяки СБУ, завдяки територіальній обороні, завдяки прикордонникам та вся система МВС - від Нацгвардії та Нацполіції рятувальникам Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Найважливіші слова, які звучать завдяки нашим медичним працівникам та транспортникам, дякую енергетикам та волонтерам, дякую бійцям інформаційного фронту та освітянам, дякую дипломатам та багатьом іншим, хто робить свою роботу у свій спосіб це робить нас всіх сильнішими. Зміцнює нашу здатність боротися та перемагати.