Від російських обстрілів продовжують страждати діти

Дата: 19.09.2022 11:32

Від російських обстрілів продовжують страждати діти - у Торецьку поранена 12-річна дівчинка

Від російських обстрілів Донеччини продовжують страждати діти. Майже щоденно надходять повідомлення про нових поранених.

Вчора, 18 вересня, через обстріл окупантами м. Торецьк Донецької області отримала поранення 12-річна дівчинка, повідомляє Офіс генерального прокурора.

Як ми повідомляли, 17 вересня внаслідок обстрілу Костянтинівки отримав поранення 2-річний хлопчик, а від обстрілу Краматорська постраждала 16-річна дівчина.

Ще раніше внаслідок обстрілу ворогом м. Святогірськ отримав тілесні ушкодження 17-річний хлопець.

Загалом станом на ранок 19 вересня 2022 року більше ніж 1149 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 390 дітей загинули та понад 759 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Наразі не відома кількість жертв росіян у Маріуполі та Волновасі.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 395, Харківській - 219, Київській - 116, Миколаївській - 72, Чернігівській - 68, Луганській - 61, Херсонській - 55, Запорізькій - 46, Дніпропетровській - 26.