Оперативна ситуація по області станом на ранок 18 вересня

Дата: 18.09.2022 12:13

Оперативна ситуація по області станом на ранок 18 вересня.

Вночі росіяни вели обстріли вздовж усієї лінії фронту.

У Волноваському районі від обстрілів загинули 2 людини у Вугледарі. Також гучно було в селах Вільне Поле та Бурлацьке Комарської громади — наслідки встановлюємо.

У Покровському районі обстрілів зазнала Мар'їнська громада: Мар'їнка, Красногорівка, Георгіївка, Максимільянівка та Костянтинівка. У Костянтинівці одна людина була поранена. У Курахівській громаді росіяни вдарили по Курахівці — пошкодили ЛЕП, постраждалих немає. На ранок — черговий обстріл Авдіївки. Інформацію про наслідки встановлюємо. Також у районі під обстріл потрапило Родинське Покровської громади — 2 людини поранено, 3 будинки пошкоджено.

У Краматорському районі росіяни сьогодні поцілили в дорогу поблизу готелю в Краматорську — поранили одну людину. У Миколаївці знову влучили у знищену раніше будівлю ЦНАПу. Також під остріли потрапила адміністративна будівля Слов'янської ТЕС.

У Бахмутському районі російські снаряди прилітали у Сіверську та Соледарську та Торецьку громади. У Щербинівці пошкоджено три приватні будинки, інформація про постраждалих не надходила.

Усі злочини росіян ретельно документуємо! За все будуть відповідати!
#StopRussia