За добу росія обстріляла 11 населених пунктів Донеччини

Дата: 14.09.2022 12:51

За добу рашисти обстріляли 11 населених пунктів Донеччини - знищено та пошкоджено 58 цивільних об‘єктів

Минулої доби рашисти обстріляли 11 населених пунктів Донеччини. Є вбиті та поранені мирні жителі. Найбільших руйнувань зазнав житловий сектор. Армія рф поцілила в оселі, школу, аптеку, шахту, спорткомплекс і кондитерський цех. Під вогнем окупантів перебували міста Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Краматорськ, Миколаївка, Мирноград, смт Курдюмівка, Очеретине, Північне, села Іллінка та Кодема, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Російські війська обстріляли мирне населення ракетами «Іскандер-М», ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», «Ураган», артилерії.

Знищено та пошкоджено 58 цивільних об‘єктів, переважна більшість – житлові будинки.

Найсильніші удари ворог завдав по Бахмуту. Пошкоджено щонайменше 30 будинків, є жертви.