За добу сотням мешканців Донеччини надали допомогу поліцейські та рятувальники

Дата: 14.09.2022 15:14

#Евакуюйся_вчасно: за добу сотням мешканців Донеччини надали допомогу поліцейські та рятувальники

Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини у більш безпечні регіони країни. Допомагають їм врятуватися співробітники поліції та ДСНС.

За минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області під час евакуації в Покровському районі надана допомога 205 особам, з них 35 дітей та 30 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Також рятувальниками  перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 48 осіб, повідомляють у ДСНС.

А за допомогою поліції 13 вересня евакуйовано 193 людини. Такі дані наводить відділ комунікації поліції Донецької області.