Оновлено ДРРП та АСВП

Дата: 12.09.2022 12:56

ДП «Національні інформаційні системи» виправило помилку при формуванні Витягу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (ДРРП) та оновило Автоматизовану систему виконавчого провадження (АСВП) ??

Так, було оптимізовано роботу функціоналу програмного забезпечення, а саме:

? ДРРП:
Виправлено помилку реєстру, що призводила до відображення на Витягу, сформованому за результатом проведення державної реєстрації прав, некоректної дати документу в блоці «Підстава для державної реєстрації».
?? Зазначаємо, що для формування Витягів з коректною інформацією щодо дати документа в блоці «Підстава для державної реєстрації» щодо прав, які були зареєстровані раніше, необхідно провести операцію «Реєстрація змін» щодо речового праваобтяження з типом «виправлення», під час якої видалити документи, які були долучені до запису про речове право/обтяження, та заново додати необхідні документи. Після проведеної операції необхідно повторно сформувати Витяг.

? АСВП:
Додано ознаку «Онлайн-розрахунки» для депозитних рахунків. Депозитний рахунок, який матиме таку ознаку, буде використовуватися для онлайн-сплати заборгованості за виконавчими провадженнями.