Гарячі лінії з питань осіб зниклих безвісти

Дата: 11.09.2022 13:41

Мінреінтеграції продовжує співпрацю з Червоним Хрестом щодо повернення тіл загиблих героїв

Відбулася робоча зустріч представників офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Обговорили взаємодію в питанні повернення тіл військовослужбовців із тимчасово окупованих територій України.

Представники офісу Уповноваженого зазначили, що наразі виконуються всі зобов’язання перед родинами загиблих захисників, але для більш ефективної роботи необхідна підтримка міжнародної організації.

Представники Червоного Хреста запевнили у готовності співпрацювати та в межах своєї компетенції допомагати Україні в цьому чутливому питанні.

Нагадаємо, за сприяння Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олега Котенка забезпечено передачу та репатріацію 566 тіл воїнів, які віддали своє життя за Україну.