Гуманітарна допомога мешканцям громади

Дата: 10.09.2022 19:17

Надавали і продовжуємо надавати необхідну допомогу мешканцям, які залишаються в селах нашої громади.
  На сьогодні, забезпечили людей продуктовими наборами, ліхтариками на сонячній батареї та ковдрами.
  Завершуємо етап видачі гігієнічних наборів. За необхідності ще буде доставлена плівка.
  Начальник Званівської сільської військової адміністрації провів роз'яснювальну бесіду стосовно нагальної евакуації.
  Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована, збереження життя та безпека - головні пріоритети для населення в умовах воєнного часу. Не піддавайте ризику життя своє, ваших дітей та близьких! Переконайте своїх близьких зробити цей крок!
  Все буде добре! Слава ЗСУ!??