Оперативна ситуація по області станом на ранок 8 вересня

Дата: 08.09.2022 10:45

Оперативна ситуація по області станом на ранок 8 вересня.

Ніч минула неспокійно на багатьох ділянках фронту від Курахового до Соледара.

По Кураховому росіяни завдали ракетного удару – поцілили у приватний будинок та дорогу. Без постраждалих.

Вночі були поодинокі прильоти по старій частині Авдіївки, на ранок – масований артобстріл центру міста. Інформація про постраждалих не надходила.

У Костянтинівській громаді під обстріл потрапив елеватор – обсяги руйнувань ще встановлюємо.

Як завжди, росіяни багато стріляли у Бахмутському районі: в Бахмутській, Соледарській та Світлодарській громадах.

У Бахмуті ворог влучив у Палац культури імені Мартинова — поранено 2 людини. Зараз на місці працюють рятувальники.

Уночі під вогонь потрапив Соледар – пошкоджено спортивний комплекс. Також на території громади пошкоджено приватний будинок у Парасковіївці. Без жертв.

У Світлодарській громаді від обстрілів потерпають Одрадівка та Майорськ – інформація про постраждалих не надходила.

За всі злочини росіяни будуть відповідати!

#StopRussia