Звільнення та призначення на Донеччині: Президент підписав низку кадрових розпоряджень

Дата: 07.09.2022 22:12

Сьогодні,  7 вересня, Президент України Володимир Зеленський підписав низку кадрових розпоряджень, що стосуються Донецької області. Документи оприлюднені на сайті очільника Держави.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №166/2022-рп

Про звільнення А.Немченка з посади голови Волноваської районної державної адміністрації Донецької області

Звільнити НЕМЧЕНКА Анатолія Миколайовича з посади голови Волноваської районної державної адміністрації Донецької області згідно з поданою ним заявою.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №167/2022-рп

Про звільнення А.Бондаренка з посади голови Покровської районної державної адміністрації Донецької області

Звільнити БОНДАРЕНКА Андрія Олександровича з посади голови Покровської районної державної адміністрації Донецької області згідно з поданою ним заявою.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2022-рп

Про призначення Ю.Бакаєва головою Волноваської районної державної адміністрації Донецької області

Призначити БАКАЄВА Юрія Олексійовича головою Волноваської районної державної адміністрації Донецької області.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №169/2022-рп

Про призначення А.Бондаренка начальником Добропільської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області

Призначити БОНДАРЕНКА Андрія Олександровича начальником Добропільської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №170/2022-рп

Про призначення Ю.Ключки начальником Мирноградської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області

Призначити КЛЮЧКУ Юрія В’ячеславовича начальником Мирноградської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №171/2022-рп

Про призначення В.Замотаєва головою Покровської районної державної адміністрації Донецької області

Призначити ЗАМОТАЄВА Володимира Валентиновича головою Покровської районної державної адміністрації Донецької області.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №172/2022-рп

Про призначення С.Добряка начальником Покровської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області

Призначити ДОБРЯКА Сергія Вікторовича начальником Покровської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №173/2022-рп

Про призначення А.Немченка начальником Селидівської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області

Призначити НЕМЧЕНКА Анатолія Миколайовича начальником Селидівської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області.