Ще більше цифрових документів.Пенсійне посвідчення у Дії

Дата: 03.09.2022 08:29

Ще більше цифрових документів ? Пенсійне посвідчення у Дії ?

Тепер і пенсійне можна покласти на поличку, бо все — у смартфоні. Розповідаємо про новий документ ??

У застосунку доступні посвідчення за такими видами пенсій:
– за віком: для жінок – від 55 років, для чоловіків – від 60;
– спеціальне: видане через інвалідність, втрату годувальника тощо.

?? Посвідчення за віком підтягнеться в Дію автоматично. Лише переконайтеся, що оновили застосунок до останньої версії в App Store, Google Play чи HUAWEI AppGallery.

?? Спеціальне посвідчення треба додати самостійно. Для цього прогортайте всі документи в застосунку та натисніть Додати документ → Пенсійне посвідчення → Додати пенсійне посвідчення.

??Якщо у вас посвідчення-книжечка, то такий документ у Дії не відображатиметься. Радимо звернутися до Пенсійного фонду, щоб оновити посвідчення.

Цифровізуйтеся та допомагайте старшим родичам. Саме час зателефонувати бабусі й розповісти круту новину ?

Сервіс реалізований Міністерство цифрової трансформації України спільно з Пенсійний фонд України та Міністерство соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.