Питання прийдешної зими на Донеччині обговорили із представниками міжнародних організацій

Дата: 03.09.2022 16:24

Питання прийдешньої зими на Донеччині обговорили із представниками міжнародних організацій.

Наші партнери з ООН та її профільних підрозділів, з USAID, Міжнародного комітету Червоного хреста, Міжнародної організації з міграції та організації «Людина в біді» мають рішучий намір підтримати нас у цю зиму — найтяжчу за всі роки незалежності.

Розповів, що для нас зараз ключовими є три питання: забезпечення гідних умов життя для тих, хто залишиться в області; забезпечити роботу органів державної влади в евакуації та підтримувати переселенців з Донеччини, які оселилися в інших регіонах України.

Перед областю стоять серйозні виклики в контексті постачання муніципальних послуг: передусім опалення, а також електрики, води та газу. Ми з урядом системно працюємо над вирішенням цих проблем, однак підтримка міжнародних організацій може значно прискорити процес.

Вірю, що разом ми успішно подолаємо всі труднощі.
На жаль, в силу воєнної ситуації в області і кількістю задач, які потрібно вирішувати щоденно, останнім часом маю небагато зустрічей з нашими міжнародними партнерами. Але від цього не є меншою моя їм вдячність - за підтримку України і Донеччини зокрема. Усі ми працюємо на нашу спільну перемогу, намагаючись якомога повніше захистити й зберегти життя наших людей.
Дякую міжнародникам за те, що вони завжди поруч із нами на цьому шляху.