В евакуаційному поїзді лікарі допомогли породіллі з Донеччини

Дата: 31.08.2022 22:34

В евакуаційному поїзді лікарі допомогли породіллі з Донеччини

Мешканців Донеччини, які виїжджають у більш безпечні області краіни, забезпечують медичною допомогою і в дорозі. Так, сьогодні у поїзді Покровськ - Дніпро - Львів медики допомогли породіллі, яка евакуювалась з нашого краю.

- Кожного разу наші евакорейси супроводжують бригади медпрацівників, які пересвідчуються, що наші пасажири — іноді в достатньо важкому стані через брак необхідних медикаментів та лікарського догляду — будуть успішно доставлені до безпечних міст, - розповіли в пресслужбі "Укрзалізниці". - Сьогодні в евакуаційному поїзді №233/85 Покровськ — Дніпро — Львів нашими медиками було врятовано на одне життя більше, ніж планувалося при посадці. На під’їзді до станції Козятин провідниця Анастасія звернула увагу на те, що у вагітної 22-річної пасажирки з Донбасу почали відходити води, а начальниця поїзної бригади Лариса моментально зв’язалася з черговим по станції Козятин та замовила швидку. Лікарі на борту поїзда надали професійну допомогу дівчині та передали її до карети швидкої допомоги прямо на станції. Вже отримали звістку з Вінничини, що в Україні стало на одного маленького, але сильного захисника більше.